Banyo su lekesine son! Banyo ve duşakabinleriniz anında ilk günkü gibi parlayacak. 3 malzemeli bu pratik yöntemi hemen deneyin!

Duşakabin ve musluklardaki lekeleri temizlemek, banyonuzu yeniden ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için otellerde de kullanılan bu malzemeleri evinizden eksik etmemelisiniz. Banyo ve mutfakların muslukları bir türlü ilk günkü parlaklığına kavuşamaz. Su lekeleri yüzünden kötü bir görüntü veren musluk ve duşakabinler, kireçlenirse daha donuk bir görüntüye kavuşur. Peki banyo ve duşakabin temizliğinin pratik yöntemleri neler? Banyo temizliği sırasında hangi püf noktalarına uyulmalı?

Duşakabin yüzeyinde bulunan su lekesi ve kireç görünümüne son veren yöntem otel sahiplerinden geldi. Bu formül sayesinde zorlu tüm lekelerden kurtulabilirsiniz. Duş aldıktan sonra duşakabin yüzeyinde oluşan lekeler, bu yöntemler sayesinde ilk günkü gibi ışıltılı bir görünüme sahip olabilir. Banyo ve duşakabin lekelerini temizleyebilmek için uygulayacağınız yöntemler sayesinde kısa sürede tüm lekelerden arınabilirsiniz.

Banyo temizliği nasıl yapılır?

Malzemeler:

  1. Bulaşık sabunu
  2. Su
  3. Parlatıcı

Uygun bir temizlik kovasına bulaşık sabunu ve parlatıcı ekleyin. Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra temiz bir sünger yardımıyla duşakabininizi temizlemeye başlayın.

Mikrofiber temizlik bezleriyle de temizliğin etkili olacağını söylemek mümkün. Temizleme sürecini tamamladıktan sonra su ile durulama yapmayı unutmayın.

Bu yöntemle çıkarmakta zorlandığınız tüm su lekelerinin çıktığını ve yüzeyde hiçbir su lekesinin kalmadığını göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir