Britney Spears ve Sam Asghari boşanıyor

“İçimdeki Kadın” adlı kitabını piyasaya sürmeye hazırlanan ünlü şarkıcı Britney Spears, Sam Asghari ile ayrılık kararı aldı.

Geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle evlenen çift boşanıyor. TMZ’nin haberine göre, aldatma iddialarının ardından Sam Asghari, şarkıcıdan ayrılmak için mahkemeye başvurdu.

Entertainment Tonight’a konuşan bir kaynak ise “Britney tüm aldatma iddialarını reddediyor.

Şu an çok kırılgan çünkü bu durum, eski anıları ona hatırlattı. Çocukları Hawaii’ye taşındıktan sonra en son ihtiyacı olan şey bu boşanmaydı” dedi.

Şarkıcının evlilik sözleşmesi yaptırdığı ve bu sayede varlıklarını koruyabileceği bildirildi.

Variety’nin haberi göre, 14 aydır evli olan çiftin ayrılma kararının ardından pop yıldızı, Hollywood’un en iyi avukatlarından oluşan bir ekiple çalışmaya başladı.

Spears ile Asghari’nin evliliklerinde bazı sorunlar yaşadığı bu yılın mart ayından bu yana konuşuluyordu. Fakat o dönemde Asghari’nin sözcüsü bu iddiaları yalanlayarak konuyu kapattı.

Yine de çift ile ilgili söylentiler durmak bilmedi. Her ikisi de evliliklerinin sembolü olan alyanslarını çıkardılar. Asghari’nin sözcüsü yine o dönemde evlilik yüzüklerinin takılmamasının boşanma anlamına gelmediğini savundu.

Artık söylentilerin gerçek olduğu ve Britney Spears ile Sam Asghari’nin boşanacağı doğrulanmış durumda. Ama bunun yanı sıra bazı iddialar da dolaşıyor ortalıkta. Bunlara göre çiftin boşanması öyle sessiz sedasız bir şekilde gerçekleşmeyecek. Bu iddialardan biri de Spears’ın Sam Asghari’yi aldattığı. Hatta ABD magazin basınında yer alan haberlere göre Asghari, Spears’a bir tür tehdit de savurdu. Zaten bu ayrılığın en çok konuşulan ayrıntısı da şimdilik bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x