Fenerbahçe-Beşiktaş Maçında Yaşanacak Mucizevi Olayları Önceden Bilen Müneccime Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yaşanan olaylar uzun yıllar akıllarda kalacak. İlk yarıyı önde kapatan Fenerbahçe, ikinci yarının başlarında penaltı kaçırdı. Bu da yetmedi rakibi Beşiktaş 10 kişi kaldı fakat ne olduysa o penaltı ve kırmızı kartın ardından oldu. Fenerbahçe 1-0 önde ve rakibi 10 kişi kalmışken 4-1 geriye düştü. Son dakikalarda skor 4-2 olsa da Beşiktaş taraftarları için mucizevi bir gece yaşandı.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ilginç olaylara sahne oldu. Dakikalar 41’i gösterdiğinde Fenerbahçe penaltı kazandı ve 1-0 öne geçti.

İkinci yarının 51. dakikasında Halil Umut Meler bir kez daha Fenerbahçe lehine 2. kez penaltı noktasını gösterdi ve Beşiktaş’ta Welinton kırmızı kart gördü. Enner Valencia penaltıyı kaçırdı ve maç o andan sonra inanılmaz bir şekilde Beşiktaş’a döndü.

İkinci yarıda oyuna giren Redmond, Beşiktaş adına 1 gol atıp 3 asist yaptı. 1-0 geriden 1-4 öne geçen Beşiktaş mucizevi bir başarıyı gerçekleştirdi.

Maç 4-2 Beşiktaş lehine sona ererken, sosyal medyada bir kullanıcı maçta yaşananları önceden yazmıştı.

Berkant adlı Twitter kullanıcısı, “Akşam Beşiktaş’ın 1 kırmızı görüp Fenerbahçe’nin en az 2 penaltı kullanacağı maç kaç kaç bitecek acaba merak ediyorum.” diyerek maçta neler olacağını müneccim gibi söyledi.

Maçın senaryosunu bilen Berkant’a sosyal medyadan gelen tepkiler şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

Kendisi de sonucu bizimle beraber öğrendi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir