Yolda Yürüyen Hamile Kadının Üstüne Üçüncü Kattan Köpek Düştü

Yolda yürüyen hamile kadının üzerine köpek düştü. Üçüncü kattan düşen köpek hayatını kaybetti, hamile kadın ise yaralı kurtuldu

Roma’da yaşanan bir olay sosyal medyanın gündemine düştü. 27 yaşındaki Ludovica Caprino isimli hamile bir kadın sokakta yürürken bir anda üzerine köpek düştü. 3. kattan düştüğü öğrenilen talihsiz köpek hayatını kaybederken yaralanan hamile kadın hastaneye kaldırıldı.

İtalya’nın Roma kentinde pes dedirtecek bir olay yaşandı. Yolda yürüyen ve hamile olduğu öğrenilen 27 yaşındaki Ludovica Caprino isimli bir kadının üzerine 3. kattan köpek düştü. Talihsiz köpek hayatını kaybederken hamile kadın hastaneye kaldırıldı.

New York Times gazetesinde yer alan habere göre Ludovica Caprino isimli bir kadın annesiyle Roma’da sokakta yürüyüş yaptığı sırada bir anda ne olduğunu anlayamadan yere yığıldı. Üçüncü kat balkonundan düşen Rottweiler cinsi bir köpeğin altında kalan hamile kadın yaralandı. Caprino hastaneye kaldırılırken kulağının kırıldığı ve kafa travması yaşadığı öğrenildi. Doktorların bebek

KÖPEK HAYATINI KAYBETTİ

Konuyla ilgili polis tarafından yapılan açıklamada ise Cody adındaki köpeğin dairede bulunan kedileri kovalarken düşmüş olabileceğinin tahmin edildiği belirtildi. Yerel basında çıkan haberlere göre köpek düştükten kısa süre bir sonra hayatını kaybetti.

Köpeğin sahibi Emilia Mikela Pawlak, La Republica’ya ifadesinde, “Nasıl olduğunu bilmiyorum, banyodaydım, Cody her zaman yanımdaydı. Olayın nasıl yaşandığına dair en ufak bir fikrim yok” dedi. Köpeğin sahibi Emilia Monika Pawlak’ın Caprino’yu hastanede ziyaret ettiği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x